METODOLOGIA

Głównym celem szkolenia Akademii Bramkarskiej "Best Goalkeeper" jest zastosowanie, specjalnie napisanego programu szkolenia opartego na wiedzy, doświadczeniu zdobytej na stażach zagranicznych oraz w klubach z polskiej ekstraklasy.

Metodologia nauczania dopasowana jest odpowiednio do poszczególnej kategorii wiekowej, gdzie specjalizacja bramkarska rozpoczęta jest w przedziale wiekowym od 6 do 18 roku życia. Szczególną uwagę w nauczaniu naszych podopiecznych zwracamy na szczegóły dotyczące każdego elementu gry zawodnika grającego na pozycji bramkarza .

Oprócz przygotowania technicznego i fizycznego dużą uwagę kładziemy na motorykę oraz trening mentalny dlatego też stworzyliśmy specjalny program szkolenia oparty na badaniach na nowoczesnym sprzęcie naukowym mającym na celu monitorowanie i analizę, wszystko po to aby dostosować daną jednostkę treningową, tak aby zawodnik czerpał z niej jak najwięcej a obciążenia treningowe były optymalne.

Poprzez trening bramkarski pragniemy kształtować również takie cechy, które są niezbędne w życiu sportowca, ale także każdego dojrzałego człowieka – pracowitości, wytrwałości, cierpliwości, umiejętności uczciwej rywalizacji, radzenia sobie z własnymi ograniczeniami i słabościami, a także mądrego przyjmowania sukcesów i porażek.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników i zawodniczki , grających w klubach oraz stawiających swoje pierwsze kroki u nas marzenia się spełniają!!!