OBOZY

Zimowe zgrupowanie przeznaczone dla bramkarek oraz bramkarzy.

W przypadku braku możliwości wyjazdu ze względu na COVID-19 - Zwrot 100% wpłaconych kwot !!!

Termin: 31.01 – 06.02.2022r.

Zbiórka (31.01): 2h przed wylotem (lotnisko Warszawa-Modlin) godzina: 15.00 (wylot godzina 17.00).
Przylot na miejsce 31.01.2022r (lotnisko w Barcelonie) zaplanowany jest na godzinę 20.10 (dotarcie do miejsca zakwaterowania około godziny 21.30).

Wylot (06.02):  z lotniska Salou około 15.05 (szacowany czas przylotu do Polski około 18.10).

Koszt: 2800 zł  (po uzyskaniu potwierdzenia zapisu dziecka na obóz, obowiązuje wpłata zaliczki w przeciągu 5 dni, w kwocie 1000 zł ).

Resztę kwoty należy uregulować do 30.12.2021r !!!

*(nie ma możliwości wykorzystania bonu turystycznego ze względu na obóz poza granicami kraju)

Wymagania:

- bardzo dobry stan zdrowia potwierdzony zaświadczeniem lekarskim (aktualne badania sportowe);

- umiejętność współpracy w grupie;

- ukończone 7 lat;

- karta obozowa ( wypełniona na 1 i 2 stronie );

- certyfikat potwierdzający pełne zaszczepienie lub zaświadczenie o negatywnym wyniku testu;

- ważna legitymacja szkolna/dowód osobisty lub paszport;

- oświadczenie do regulaminu i zgoda na wyjazd (wypełnione);

Miejsce: Salou (Barcelona)

 Kompleks sportowy w Salou jest jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w całej Europie, co potwierdza fakt, iż obiekt gości takie kluby jak: Polska Reprezentacja Piłki Nożnej Plażowej, Atletico De Madrid, Valencia CF, Deportivo Alaves, FC Basel, Feyenoord Soccer School, Reprezentacje młodzieżowe Francji, Anglii, Niemiec oraz wiele klubów z całego świata! Kompleks posiada 15 boisk najwyższej jakości (naturalnych, hybrydowych oraz sztucznych). Dodatkowo dostępne dla uczestników są siłownia, sale fitness oraz centrum spa, które zapewniają idealne warunki do regeneracji po treningach lub sparingach. Kompleks położony jest godzinę drogi od Barcelony.

 - Podczas naszego zgrupowania zawodnicy będą podzieleni na grupy w zależności od wieku ćwiczących oraz umiejętności mają swój indywidualny program treningowy. Dodatkowo bramkarze będą uczestniczyć w analizowaniu gry, zachowań najlepszych bramkarzy na świecie na podstawie materiałów audiowizualnych oraz przejdą specjalistyczne testy sprawności oraz techniki bramkarskiej.

 Best Goalkeeper Salou Camp 2022 to możliwość zawarcia nowych znajomości, oraz wymiana doświadczeń między bramkarzami, to zastrzyk pozytywnej energii potrzebnej w realizacji marzeń związanych z grą w bramce, to przede wszystkim możliwość profesjonalnego treningu bramkarskiego pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej .

FUTBOL SALOU SPORT CENTER jest położony 10 minut pieszo od miejsca zakwaterowania.
Obiekt posiada dostęp do 15 pełnowymiarowych boisk piłkarskich (7 sztucznych, 4 naturalnych, 2 hybrydowych oraz 2 do beach soccera) które są atestowane przez UEFA oraz FIFA.

ZAKWATEROWANIE W SALOU

Wszyscy nasi uczestnicy będą zakwaterowani w wysokiej klasy domkach (2-4 osobowych). Każdy domek posiada 2 pokoje 2-osobowe, pokój gościnny, a także dostęp do kuchni oraz łazienki.

Salou jest uroczym, nadmorskim miejscem z około 20 000 mieszkańców.

Do plaży z miejsca zakwaterowania jest jedyne 10 minut !
Cambrils Park jest kompleksem z 4-gwiazdkowymi bungalowami (apartamentami) z 2500 miejscami noclegowymi. W parku macie dostęp do wszystkiego co potrzeba tj. Baseny, Spa, bar, siłownia oraz restauracji, w której będą serwowane posiłki (3 posiłki dziennie). Kompleks jest strzeżony przez 24h.

Dodatkowe atrakcje w Cambrils Park:
Mini golf, football tenis, boisko do koszykówki, boisko do gry 5v5, bilard, basen zewnętrzny, profesjonalna siłownia, tennis, trampolin

OBOSTRZENIA COVID

Wjazd na teren Hiszpanii drogą lądową możliwy jest dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 i posiadających certyfikat szczepienia w postaci kodu QR lub z zaświadczeniem o negatywnym wyniku testu (PCR lub szybki test antygenowy uwzględniony w wykazie Komisji Europejskiej) na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanym w czasie do 48 godzin przed wyjazdem do Hiszpanii.

Dzieci poniżej 12 roku życia zwolnione są z powyższych wymogów. Zbliżone zasady obowiązują także w krajach tranzytowych.

 Zapisy:

- odbywają się tylko i wyłącznie poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: www.bestgoalkeeper.pl .

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: biuro.bestgoalkeeper@op.pl , bądź tel. 501-327-381.

* Rezerwacja miejsca następuje z chwilą zaksięgowania zaliczki/pełnej kwoty na koncie Akademii „Best Goalkeeper”.

 Dla każdego z uczestników naszych zgrupowań, przygotowaliśmy bezpłatny pakiet startowy (który otrzyma w dniu rejestracji). Zgłoszenia przyjmujemy do dnia: 30.12.2021 !!!

Decyduję kolejność zgłoszeń - ilość miejsc jest ograniczona !!!

 

Partner techniczny zgrupowania: