Akademia Bramkarska BEST GOALKEEPER mazowieckie

AKADEMIA BEST GOALKEEPER

Idealne miejsce do doskonalenia umiejętności bramkarskich!

W dniu 1marca 2016 roku, została oficjalnie nawiązana współpraca z „Real Football Academy” .

Celem współpracy będzie wdrążenie ujednoliconego systemu szkolenia bramkarzy w harmonogram treningów bramkarskich . Zajęcia pod okiem trenera koordynatora Bartłomieja Gołaszewskiego odbyły się w zeszła środę na obiekcje przy ulicy Wawelskiej, gdzie czterech młodych bramkarzy szlifowało swoją formę przed rozpoczynającą się w ten weekend kolejką ligową .

– jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z tak renomowaną szkółką piłkarską jak „Real Football Academy” mocno wierzymy ,że nawiązana współpraca przyniesie wiele korzyści dla każdej ze stron dodał koordynator Gołaszewski .

Real Football Team : opieramy się na programie szkolenia dzieci i młodzieży zgodnie z wytycznymi UEFA. Pracujemy według niemieckich i szwajcarskich systemów oraz programów szkoleniowych.

Nauczamy naszych adeptów techniki użytkowej, inteligencji piłkarskiej oraz podstaw ustawienia i taktyki. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego ucznia. Rozwój techniki użytkowej zawodnika, poprawa koordynacji oraz inteligencja piłkarska to elementy, na których głównie skupiamy swoją uwagę. Chcemy również ukształtować prawidłowe podejście do treningu piłkarskiego i meczu. Najważniejsza jest radość z grania w piłkę nożną, co przekłada się na motywację i chęci do treningów.

Każdy okres szkolenia ma zapewnić rozwój umiejętności piłkarskich i związaną z tym wiarą w siebie, która procentować będzie w przyszłości. Poprzez prawidłowe nauczanie budujemy kreatywność naszych zawodników. W piłce nożnej każda sytuacja ma wiele rozwiązań co uczy dzieci samodzielnego podejmowania decyzji i związanej z tym odpowiedzialności na boisku.