Akademia Bramkarska BEST GOALKEEPER mazowieckie

AKADEMIA BEST GOALKEEPER

Idealne miejsce do doskonalenia umiejętności bramkarskich!

Łącznie w warsztatach wzięło udział 12 bramkarzy. Do dyspozycji naszych podopiecznych zostały oddane cztery boiska ze sztuczną nawierzchnią (pod balonem) , oświetleniem oraz trybuną. W trakcie każdego dnia „Zimowych Warsztatów Bramkarskich” chłopcy mieli zaplanowane dwie sesje treningowe. Ponadto w czasie wolnym mogli korzystali z basenu, odnowy biologicznej, oraz z gry w bilard.

Ważnym elementem były wykłady z zakresu taktyki i metodologii szkolenia, przygotowane i prowadzone przez trenera Bartłomieja Gołaszewskiego – koordynatora Akademii oraz Panią psycholog sportu Ewę Szary. Odbywały się one w sali konferencyjnej na obiektach Centrum Futbolu Warszawianka oraz Parku Wodnego.

Dodatkowymi atrakcjami były konkursy bramkarskie ( bitwa bramkarska : Golden Goalkeeper) organizowane co dzień, gdzie można było wygrać profesjonalny sprzęt bramkarski ufundowany przez firmę „Rinat Polska”.
Wszyscy uczestnicy solidnie przepracowali czterodniowe warsztaty oraz brali aktywny udział w zajęciach teoretycznych. Mamy nadzieję, że podobnie będzie w lidze !!!

Kolejne zagraniczne warsztaty bramkarskie organizowane przez naszą Akademię odbędą się w marcu, szczegóły już w krótce …