Akademia Bramkarska BEST GOALKEEPER mazowieckie

AKADEMIA BEST GOALKEEPER

Idealne miejsce do doskonalenia umiejętności bramkarskich!

W trzydniowych warsztatach zorganizowanych przez Akademię bramkarską „Best Goalkeeper”
(w terminie : 28-30.12.2015 roku) w Warszawie, wzięła udział grupa trzynastu bramkarzy z różnych klubów oraz regionów Polski . Zajęcia odbywały się na pełno wymiarowym boisku (pod balonem ), gdzie nad fachowym przebiegiem oraz doborem odpowiednich środków treningowych podczas warsztatów czuwali Trenerzy: Bartłomiej Gołaszewski oraz Łukasz Wilgocki. Ostatniego dnia naszych poczynań, każdy zawodnik otrzymał nagrodę specjalną w postaci koszulki naszego sponsora technicznego firmy Rinat Polska .

– Idąc torem ciągłego udoskonalania i większego oczekiwania wobec samych siebie, i co za tym idzie naszej akademii, jesteśmy niezwykle usatysfakcjonowani, że udało nam się zorganizować nasze warsztaty w tak znakomitych warunkach. Oczywiście na tym nie poprzestaniemy i będziemy dalej dążyć do tego aby, efekty naszej pracy przełożyć jak najszybciej na boisko oraz aby uśmiech po naszych treningach na twarzach naszych bramkarzy był jeszcze bardziej widoczny . Dodaje trener koordynator .

Przed nami kolejny etap bramkarskich zmagań na który zapraszamy wszystkich zawodników i zawodniczki , następne warsztaty już w marcu szczegółowe informacje podamy już w krótce na stronie : www.bestgoalkeeper.pl !!!

51198