Akademia Bramkarska BEST GOALKEEPER mazowieckie

AKADEMIA BEST GOALKEEPER

Idealne miejsce do doskonalenia umiejętności bramkarskich!

Szanowni Państwo Pragnę złożyć ofertę wystąpienia Państwa Firmy lub produktu w charakterze sponsora treningów, obozów oraz warsztatów dla bramkarek/bramkarzy.

Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych zarówno w Polsce jak i na świecie a Naszą ideą jest szkolenie dzieci i młodzieży zachowując indywidualne podejście do każdego młodego bramkarza.

Państwa obecność w naszym projekcie, jako Sponsora Strategicznego, Sponsora lub Firmy Wspierającej będzie doskonałą promocją jak i utrwali Państwa wizerunek, jako aktywnej marki na rynku a Nam pozwoli na świadczenie usług na jeszcze wyższym poziomie i będzie dla Nas jednocześnie poparciem z Państwa strony i wyróżnieniem dla podejmowanych przez Nas inicjatyw.

Zapraszamy do zapoznania się na Naszą ofertą. Z przyjemnością spotkam się z Państwem, by móc przybliżyć naszą działalność oraz określić możliwe wspólne obszary działań a także by odpowiedzieć na Państwa pytania. Mam nadzieję, że Nasza współpraca przyniesie obu stronom satysfakcję.

Pozdrawiam: tr.Gołaszewski