Akademia Bramkarska BEST GOALKEEPER mazowieckie

AKADEMIA BEST GOALKEEPER

Idealne miejsce do doskonalenia umiejętności bramkarskich!

🔝😪 Wszystko co dobre szybko się kończy.

I tak też było z naszymi “Letnimi Obozami Bramkarskimi w Gostyninie”⚽️.

Udział w naszych zmaganiach wzięło około 32 zawodników ( z różnych klubów z całej Polski ), gdzie przez szesnaście dni ( na dwóch turnusach) w trzech mikrogrupach po przeprowadzeniu specjalistycznych testów odbyli około 100 godzin spędzonych na boisku, nie licząc w tym zajęć dodatkowych takich jak: analiza video, wyjście na kąpielisko itp .. 🚣‍♂️🏓🎾

Z tego też miejsca chcielibyśmy podziękować każdemu z naszych bramkarzy za mega postawę oraz jeszcze większe zaangażowanie widoczne na każdej sesji treningowej.
Prawda jest taka, iż wszystko co robimy jest z myślą o Was i bardzo dużo zależy od tego ile z tego wyciągnięcie – efekty zobaczymy na boisku albo usłyszymy w radiu, tv 😁

👍❗Podziękowania kierujemy do naszej wspanialej kadry trenerskiej: tr. Tomka, Łukasza oraz tr. Marcina dla firm: Gk Saver Polska / Goalkeeper World, Ready Set GO za wsparcie techniczne i międzynarodową jakość Waszych produktów oraz usług.

Wszystkim życzymy zdrowia oraz sukcesów w Waszych klubach 🔥❗🏆

Do zobaczenia na treningach od sierpnia w Warszawie oraz na Warsztatach i Letnich Obozach ( szczegółowe informacje będą podawane na naszym fanpage’u/stronie).

My już nie możemy się doczekać 😎👍