Akademia Bramkarska BEST GOALKEEPER mazowieckie

AKADEMIA BEST GOALKEEPER

Idealne miejsce do doskonalenia umiejętności bramkarskich!

Około tydzień temu zakończył się ostatni z tegorocznych obozów bramkarskich organizowanych przez naszą Akademię tak więc nadszedł czas na krótkie podsumowanie “Goalkeeper Summer Camp Gostynin 2018”.

W naszych tegorocznych obozach wzięło udział 24 bramkarzy z różnych regionów Polski, gdzie każdego dnia w podziale na trzy mikro grupy realizowaliśmy po trzy jednostki treningowe. Nie zabrakło również czasu na regenerację na miejskiej pływalni w Gostyninie jak realizowaniu wielu atrakcji dodatkowych o których dużo by tu wymieniać.

Serdecznie podziękowania kierujemy do każdego bramkarza z osobna za wkład i zaangażowanie włożone w każdą jednostkę treningową, oraz zajęcia pozaboiskowe jak i dla naszej wspanialej kadry szkoleniowej Tomek Barcz, Łukasz Bestry dzięki której jakość zajęć była na Światowym poziomie,dla firmy “GK Saver Polska” ( Grzegorz Kozerski) za wsparcie i nagrody ufundowane na obozie.

Wszystkim życzymy super udanych wakacji oraz pragniemy zaprosić na treningi z którymi startujemy od 16 sierpnia w Warszawie jak i przyszłą edycję naszych letnich obozów ❗❗❗

Relacja video oraz foto z naszych obozów dostępna jest na naszym fanpage’u zapraszamy do relacji 🙂