Akademia Bramkarska BEST GOALKEEPER mazowieckie

AKADEMIA BEST GOALKEEPER

Idealne miejsce do doskonalenia umiejętności bramkarskich!

METODOLOGIA

Głównym celem szkolenia Akademii Bramkarskiej “Best Goalkeeper” jest zastosowanie, specjalnie napisanego programu szkolenia opartego na wiedzy, doświadczeniu zdobytej na stażach zagranicznych oraz w klubach z polskiej ekstraklasy.

Metodologia nauczania dopasowana jest odpowiednio do poszczególnej kategorii wiekowej, gdzie specjalizacja bramkarska rozpoczęta jest w przedziale wiekowym od 6 do 18 roku życia. Szczególną uwagę w nauczaniu naszych podopiecznych zwracamy na szczegóły dotyczące każdego elementu gry zawodnika grającego na pozycji bramkarza .

Oprócz przygotowania technicznego i fizycznego dużą uwagę kładziemy na motorykę oraz trening mentalny dlatego też stworzyliśmy specjalny program szkolenia oparty na badaniach na nowoczesnym sprzęcie naukowym mającym na celu monitorowanie i analizę, wszystko po to aby dostosować daną jednostkę treningową, tak aby zawodnik czerpał z niej jak najwięcej a obciążenia treningowe były optymalne.

Poprzez trening bramkarski pragniemy kształtować również takie cechy, które są niezbędne w życiu sportowca, ale także każdego dojrzałego człowieka – pracowitości, wytrwałości, cierpliwości, umiejętności uczciwej rywalizacji, radzenia sobie z własnymi ograniczeniami i słabościami, a także mądrego przyjmowania sukcesów i porażek.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników i zawodniczki , grających w klubach oraz stawiających swoje pierwsze kroki u nas marzenia się spełniają!!!