Akademia Bramkarska BEST GOALKEEPER mazowieckie

AKADEMIA BEST GOALKEEPER

Idealne miejsce do doskonalenia umiejętności bramkarskich!

PRZYJACIELE AKADEMII

Grzegorz Sandomierski

Data urodzenia: 05.09.1989r. | Wzrost: 196cm | Obecny klub: CFR Cluj

Swoją karierę rozpoczynał w Jagiellonii Białystok. W sierpniu 2011 roku poleciał na testy medyczne do KRC Genk, a po ich pozytywnym przejściu podpisał 5-letni kontrakt z belgijskim klubem. 31 sierpnia 2012 roku został wypożyczony na rok do angielskiego klubu Blackburn Rovers.

26 czerwca 2014 roku Sandomierski podpisał dwuletnią umowę z Zawiszą, zastępując w bramce kontuzjowanego Wojciecha Kaczmarka. Piłkarz przeszedł do bydgoskiego klubu na zasadzie wolnego transferu. 22 czerwca 2015 roku podpisał trzyletni kontrakt z Cracovią.

„Best Goalkeeper” to przede wszystkim ludzie, kierujący się pasją uczenia i chęcią dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem!

Polecam Grzegorz Sandomierski (CFR Cluj)

Michał Buchalik

Data urodzenia: 03.02.1989r. | Wzrost: 190cm | Obecny klub: Wisła Kraków

Rozpoczynał karierę w rybnickich klubach: Górniku Boguszowice, RKP Rybnik oraz Energetyku ROW Rybnik. Latem 2008 roku został zawodnikiem Odry Wodzisław Śląski i jako jej piłkarz rozegrał swój pierwszy mecz w Ekstraklasie. W czerwcu 2011 roku Buchalik podpisał kontrakt z Lechią Gdańsk. 30 sierpnia 2013 roku Buchalik rozwiązał kontrakt z Lechią i został zawodnikiem innego klubu z Ekstraklasy – Ruchu Chorzów. Po sezonie nie przedłużył kontraktu z Ruchem, skutkiem czego na zasadzie wolnego transferu podpisał kontakt z Wisłą Kraków.

„Best Goalkeeper” to miejsce w którym błyskawiczne zrobisz postępy i staniesz się lepszy!

Polecam Michał Buchalik (Wisła Kraków)

Michał Gliwa

Data urodzenia: 08.04.1988r. | Wzrost: 188cm | Obecny klub: Stal Mielec

Wychowanek szkółki piłkarskiej Orłów Rzeszów, której barwy reprezentował do 2004 roku, gdy to został zawodnikiem Cracovii. Na początku 2007 roku Gliwa przeszedł do drużyny Dyskobolii Grodzisk Wielkopolsk.

Latem 2008 roku, po fuzji Dyskobolii z Polonią Warszawa Gliwa został zawodnikiem stołecznej drużyny i to właśnie w jej barwach zadebiutował w Ekstraklasie. Michał ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacja Polski do lat 21 i do lat 23. 16 grudnia 2011 roku zadebiutował w seniorskiej kadrze podczas towarzyskiego meczu z Bośnią i Hercegowiną.

„Best Goalkeeper” to miejsce gdzie trener odkryje i rozwinie Twój talent!

Polecam Michał Gliwa (Stal Mielec)

Rafał Leszczyński

Data urodzenia: 26.04.1992r. | Wzrost: 187cm | Obecny klub: Chrobry Głogów

Rozpoczął karierę w Olimpii Warszawa, skąd latem 2008 roku trafił do występującego wówczas w lidze okręgowej KS-u Raszyn. Po roku opuścił klub i przeniósł się do pierwszoligowego Dolcanu Ząbki. Od czerwca 2015 roku zostaję zawodnikiem Piasta Gliwice. Powołany przez Adama Nawałkę do reprezentacji Polski na towarzyskie mecze ze Słowacją i Irlandią.

W grudniu 2013 roku otrzymał kolejne powołanie, tym razem na styczniowe zgrupowanie przed meczami towarzyskimi z Norwegią i Mołdawią. Debiut w kadrze A, zaliczył podczas spotkania z Norwegią.

„Best Goalkeeper” to miejsce, gdzie Twoje dziecko opanuje sztukę pozytywnego myślenia i nabierze wiary w siebie!

Polecam Rafał Leszczyński (Chrobry Głogów)